Naujienos

Biodentinas ™

Kas yra Biodentinas™? Biologiškai aktyvus dentino pakaitalas. Kada Biodentinas naudojamas? Ši medžiaga padeda ilgiau išlaikyti dantų gyvybingumą. Gydant Biodentinu atitolinamas endodontinis dantų gydymas ar jo išvengiama iš vis. Biodentino savybės Biodentino ir sveikojo dentino mechaninės savybės labai panašios, todėl ši medžiaga tinkama vainiko ir danties šaknies dentino atstatymui. Biodentino ir dentino paviršiaus ryšys labai glaudus,…
Skaityti..

Nuo 2012-ųjų „Užupio odontologijos centras“ bendradarbiauja su Vilniaus teritorine ligonių kasa, todėl Vilniaus regionui priklausantiems vaikams nuolatiniai dantys mūsų klinikoje silantais dengiami nemokamai.

Remiantis 2009 m. spalio 1 d. įsigaliojusia dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (toliau – PSDF) biudžeto tvarka, teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu:

1)    asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;

2)    vaikai iki 18 metų, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo (Žin., 1996, Nr. 33-807) 2 straipsnyje;

3)    asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais asmenys.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Ką verta žinoti po danties šalinimo?

KIEK LAIKO TRUNKA DANTIES ROVIMAS? Nuo 5 iki 30 minučių. Ar po danties rovimo galima skalauti burną? Po danties ar šaknies rovimo žaizda kurį laiką gali pakraujuoti. Viena pagrindinių greito gijimo sąlygų yra krešulio susidarymas. Kyla rizika, kad skalavimas gali trukdyti krešėjimo procesui, todėl skalauti burną yra draudžiama. AR GALI ATSIRASTI PATINIMAS? Taip, patinimas po danties…
Skaityti..

Mikroskopas odontologo darbe

  • IMAG0117_1

Naujausios technologijos lėmė išaugusius reikalavimus, keliamus endodontinio gydymo kokybei. Vienas svarbiausių išradimų – mikroskopas – šiuolaikinėje odontologijoje yra būtinybė: jis padeda efektyviai gydyti danties šaknų kanalus, aptikti krūminių dantų ar užkalkėjusius kanalus, ištaisyti nesėkmingo gydymo komplikacijas.

Nekokybiškas dantų šaknų kanalų gydymas lemia dažnai visame organizme persistuojančias infekcijas. Dantų šaknų kanalų infekcija patenka į aplinkinius audinius ir žandikaulyke sukelia kaulinę destrukciją. Negydant, tokį dantį tenka pašalinti. Tik mikroskopas specialistui leidžia būti tikram, kad dantų šaknų kanalų gydymas atliktas nepriekaištingai. Pasiekti preciziškų rezultatų „Užupio odontologijos centre“ mums padeda Vokietijos gamintojo Carl Zeiss mikroskopas.

Jei išgirdote nuosprendį, jog skaudamą dantį reikėtų rauti, neskubėkite. Rekomenduojame pasitarti su endodontologijos specialistais – galbūt jūsų dantį dar bus galima išsaugoti!