Burnos higiena

 Burnos higiena, kas tai?

Ši procedūra yra trigubo veikimo, pirmo etapo metu profesionalios burnos ertmės higienos procedūros metu dantų akmenys ir minkštas apnašas yra nuvalomi ultragarsiniu skaleriu ir rankiniais instrumentais.

Antro etapo metu "Air–flow" sistema puikiai, neskausmingai ir idealiai nuvalomas apnašas nuo dantų paviršiaus, vagelių, įdubimų ir tarpdančių susikaupusias dėl rūkymo, kavos, juodos arbatos ir kitų dažančių maisto produktų poveikio. Procedūra atliekama su vokiečių firmos Kavo PROPHYflex aparatu, kurio pagalba PROPHY perls miltelių, vandens srovės ir suspausto oro srautas yra nukreipiamas į dantų paviršių ir tokiu būdu nuvalomos susikaupusios apnašos.

Trečio etapo metu dantys nupoliruojami profilaktine poliravimo pasta su fluoru.

Kokį poveikį sudaro šį procedūra?

Po profesionalios higienos dantys tampa glotnesni, šviesesni, dantenos tampa stangresnės ir jos nekruojauja, jaučiamas gaivos ir švaros jausmas.

Kiek laiko trunka procedūra?

Profesionali higiena trunka apie valandą.

Kaip dažnai reikia atlikti profesionalę burnos higieną?

Dažniausiai rekomenduojama PBH darytis 1-2 kartus į metus, taip pat mūsų klinikos higienistė po profesionalios higienos praveda individualios higienos instruktažą kurio metu sužinosite kaip rūpintis savo burnos higiena namuose, kad sumažinti dantų akmenų kaupimąsi.