Dantų implantai

Dantų implantas, tai pažangiausias būdas atkurti prarastą dantį ar net visą dantų eilę. Jau daugiau nei 50 metų visame pasaulyje sėkmingai naudojami dantų implantai. Tai pateisinta investiciją link puikios natūraliai atrodančios šypsenos. Danų implantai padeda pasiekti ne tik tobulą estetiką, bet ir atkuria kramtymo funkciją.  Jums beliks tik džiuginti kitus nuostabia šypsena ir tinkamai prižiūrėti turimus dantų implantus.

Kokia implanto funkcija?

  • Netekus danties implantas atkuria prarastą estetiką.
  • Dalyvauja kramtyme.
  • Sustabdo žandikaulio kaulo tirpimą.
  • Neleidžia likusiems dantims pakrypti/išvirsti į prarasto danties vietą.

Kokius dantų implantus siūlome?

Mūsų klinikoje yra naudojami dviejų gamintojų dantų implantai - rinkos lyderiai šveicariški "Strauman" ir JAV gamintojo "BioHorizons" implantai. Kuriuos iš jų pasirinkti jums padės mūsų klinikos specialistai konsultacijos metu atsižvelgiant į esamą burnos būklę.

Kokia šios procedūros eiga?

Konsultacijos metu yra atliekami reikalingi tyrimai, atliekama apžiūra, surenkama paciento anamnezė. Sudarius gydymo planą ir aptarus jį su pacientu paskiriamas implantacijos laikas, arba jeigu yra būtina - esamo danties šalinimas.

Po danties šalinimo rekomenduojame palaukti 3-6 mėn. iki implantacijos.

Dažniausiai implanto įsriegimas, atliekamas vieno vizito metu, vizito trukmė apie 40 minučių. Esant būtinybei tuo pat metu gali būti atliktas kaulo priauginimas, sinuso dugno pakėlimas.

Praėjus savaitei po implantacijos yra pašalinami siūlai.

Sekantis vizitas yra skiriamas po 6 mėnesių.

Protezavimas ant implanto

Sėkmingai prigijus danties implantui yra planuojami protezavimo darbai ant implanto. Trijų savaičių bėgyje prisukus gijimo galvutę yra formuojamos dantenos aplink implantą. Suformavus dantenas yra pagaminamas ir fiksuojamas nuolatinis danties vainikėlis.

(kiek vizitų)