Naudinga informacija

Nuo 2012-ųjų „Užupio odontologijos centras“ bendradarbiauja su Vilniaus teritorine ligonių kasa, todėl Vilniaus regionui priklausantiems vaikams nuolatiniai dantys mūsų klinikoje silantais dengiami nemokamai.

Remiantis 2009 m. spalio 1 d. įsigaliojusia dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (toliau – PSDF) biudžeto tvarka, teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu:

1)    asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;

2)    vaikai iki 18 metų, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo (Žin., 1996, Nr. 33-807) 2 straipsnyje;

3)    asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais asmenys.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Ką verta žinoti po danties šalinimo?

KIEK LAIKO TRUNKA DANTIES ROVIMAS? Nuo 5 iki 30 minučių. Ar po danties rovimo galima skalauti burną? Po danties ar šaknies rovimo žaizda kurį laiką gali pakraujuoti. Viena pagrindinių greito gijimo sąlygų yra krešulio susidarymas. Kyla rizika, kad skalavimas gali trukdyti krešėjimo procesui, todėl skalauti burną yra draudžiama. AR GALI ATSIRASTI PATINIMAS? Taip, patinimas po danties…
Skaityti..