Dantų implantai – tai pažangiausias būdas atkurti prarastą dantį ar net visą dantų eilę. Dantų implantai visame pasaulyje sėkmingai naudojami jau daugiau nei 50 metų. Tai pateisinta investicija link puikios natūraliai atrodančios šypsenos. Tinkamai parinktas dantų implantas padeda pasiekti ne tik tobulą estetiką, bet ir atkuria kramtymo funkciją. Jums beliks tik džiuginti kitus nuostabia šypsena ir tinkamai prižiūrėti turimus implantus.

Kokia implanto funkcija?

  • Netekus danties implantas atkuria prarastą estetiką.
  • Dalyvauja kramtyme.
  • Sustabdo žandikaulio kaulo tirpimą.
  • Neleidžia likusiems dantims pakrypti/išvirsti į prarasto danties vietą.

Kokius dantų implantus siūlome?

Mūsų klinikoje yra naudojami  rinkos lyderių šveicarų gamintojo „Strauman” dantų implantai. Kuriuos iš jų pasirinkti jums padės mūsų klinikos specialistai konsultacijos metu atsižvelgiant į esamą burnos būklę.

Kokia šios procedūros eiga?

Jei jus domina dantų implantai Vilniuje, kviečiame atvykti į mūsų kliniką. Konsultacijos metu yra atliekami reikalingi tyrimai, apžiūra, surenkama paciento anamnezė. Sudarius gydymo planą ir aptarus jį su pacientu, paskiriamas implantacijos laikas, arba, jeigu yra būtina, – esamo danties šalinimas.

Po danties šalinimo rekomenduojame palaukti 3-6 mėn. iki implantacijos.

Dažniausiai implanto įsriegimas, atliekamas vieno vizito metu, vizito trukmė apie 40 minučių. Esant būtinybei tuo pat metu gali būti atliktas kaulo priauginimas, sinuso dugno pakėlimas.

Praėjus savaitei po implantacijos yra pašalinami siūlai.

Sekantis vizitas yra skiriamas po 6 mėnesių.

Protezavimas ant implanto

Sėkmingai prigijus danties implantui yra planuojami protezavimo darbai ant implanto. Trijų savaičių bėgyje prisukus gijimo galvutę yra formuojamos dantenos aplink implantą. Suformavus dantenas yra pagaminamas ir fiksuojamas nuolatinis danties vainikėlis.