Dantų protezavimas leidžia atkurti stipriai pažeistus pavienius dantis, dantų grupes ar visą dantų eilę. Protezuojant išsprendžiamos kai kurios sąkandžio problemos, atkuriama kramtymo funkcija, o kai kuriais atvejais įmanoma ir ištiesinti dantis! Kuriame tobulą dantų estetiką naudojant naujausias medžiagas. Kiekvienam pacientui būsimos restauracijos medžiaga parenkama individualiai atsižvelgiant į esamus dantų pažeidimus ir paciento lūkesčius. Dažniausiai mūsų klinikoje naudojama keramikos (porceliano) medžiaga.

Pirmojo vizito metu…

Sudaromas individualus gydymo planas, atsižvelgiant į esamą situaciją ir paciento lūkesčius, pvz., galbūt pacientą domina tik dantų tiesinimas arba estetinis protezavimas. Priklausomai nuo aplinkybių, pasiūlomas tinkamiausias esamos problemos gydymo būdas.

Kas yra fiksuoti protezai?

Tai neišimami protezai,  vainikėliai, užklotai, laminatės arba tiltai. Šios restauracijos gali būti pagamintos iš keramikos, cirkonio arba metalo keramikos ir pritvirtintos pastoviuoju cementu.

Kuo skiriasi dantų vainikėlis nuo dantų užkloto?

Dantų vainikėlis, tai pilna vainikinės danties dalies restauracija, o užklotas, tai tik trūkstamos danties dalies atstatymas. Taip pat užklotas, tai puiki alternatyva didelei plombai. Esant didelei plombai ji greičiau susidėvi, tampa nesandari, yra daug silpnesnė, dantis gali įskilti arba net lūžti, tai gali baigtis danties netekimu. Šią problemą atitolina danties užklotas pagamintas iš keramikos, skirtingai nei plomba užklotas yra tikslus, keramikos medžiaga artima mūsų dantų audiniams, ji yra estetiška, tvirta, puikiai toleruojama mūsų organizmo! Šias restauracijas gaminame taikant CEREC technologiją. Keramikinio užkloto arba vainikėlio gamyba ir fiksavimas užtrunka tik apie 2-3 valandas.todėl dantų protezavimas Vilniuje – mūsų klinikoje – gali būti atliktas vieno vizito metu!